Sivu 1/3

Juhannusta

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 1:29 pm
Kirjoittaja AM
Hyvää juhannusta kaikille.

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 1:51 pm
Kirjoittaja juh@
Täältä kans hyvät juhannustoivottelut. Pyörä menee parkkiin juhannuksen ajaksi kun tulee käytettyä tuota kuningasalkoholia. Heti kun juhannuksesta on toivuttu, niin nokka kohti etelä-Norjaa.

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 1:53 pm
Kirjoittaja kurapyörä
Kuin myös hyvää juhanusta kaikille koitetaan kaikki selvitä juhanuksen yli


Kuva


ps: :wink: ainakin kangasalla on halpaa juhanus juomaa hong kong liikkeessä lapinkultaa/karjalaa mäyräkoira 6.95e

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 2:27 pm
Kirjoittaja Rapakko
Hyvät jussit vaan kaikille, pitää tässä vielä pieni lenkki heittää tohtorilla ja sitten antaa sen huilata juhannuksen yli :wink:

juhannusta

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 3:58 pm
Kirjoittaja canam
Osaltani toivotan myös Hyvää Juhannusta kaikille nappulakumi miehille.
Ajetaan myös pyhien jälkeen.
canam

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 4:04 pm
Kirjoittaja Sammy
Juhannusta mieheen, sekä naiseen. Itellä menee pyhät kitatessa ja oman mopon ja veneen puunailussa, tarkoitus olis saada vene myyntikuntoon ja kotari rekisteröintikatsastus kuntoon 8)

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 5:12 pm
Kirjoittaja paspit
Hyvää Juhannusta!

Jyväskylän surauttelijat sitten viettää sen mukaan viikonloppua, että ensi viikolla päästään ajelemaan, eikö? 8)

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 6:58 pm
Kirjoittaja Sergei
Jusseja vaan kaikille.
-Sergei-

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 7:01 pm
Kirjoittaja Jarkko
Turvallista ja leppoisaa Juhannusta 8)

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 8:07 pm
Kirjoittaja kake.ks
Hyvää Jussia!!! 8)

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 9:13 pm
Kirjoittaja miki.
Hyvää Juhannusta myös Rollo-citystä!

ps. on muuten vähäsääskinen juhannus täälläpäin....kevyesti menis päivä nurtsalla selällään maaten ilman ohvia...muttei ilman olvia.

ps 2. Lapinmiehen juhannushan kyllä yleensä vietetään siinä kunnossa, ettei selällään pysy :lol: ei muuten silloin tule mieleen lähteä ainakaan veneileen....ja pysyy sitten hengissä juhannuksenki yli :D

Lähetetty: To Kesä 22, 2006 11:52 pm
Kirjoittaja freewind
hyvät jussit jyvässeudun pyöräiliöille!jokos pasi on vetoketjun vaihtanut?

Lähetetty: Pe Kesä 23, 2006 11:29 am
Kirjoittaja nevis
Hyvää juhannusta täältäkin päin kaikille!!!
Pyörät kiltisti illalla talliin :)

Lähetetty: Pe Kesä 23, 2006 11:50 am
Kirjoittaja Robocop
Hyvää Juhannusta kaikille. Tässä toivutaan keuhkokuumeesta, joten se suuremmista juhlista. Onneksi kerkesin käydä Tallinnassa ennen sairastumista.

Lähetetty: Pe Kesä 23, 2006 11:43 pm
Kirjoittaja Stobe
Hyvää juhannusta täältäkin. Toistaiseksi mennyt lähinnä työn merkeissä(päivystys). Onneksi tämä ei ole nykytekniikalla paikkaan sidottua, tänäänkin tuli kierrettyä emännän kanssa 260 km:n lenkki Vehoniemelle kahveelle(linnuntietä n. 30 km). Asfalttia tullut ajettua pääasiassa, tuleepahan sulateltua Enduro 3:t pois TKC:eiden alta.